Kiss Delta : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

DES'REE
LIFE

Playlist > Napište nám >

ODHAL ZAKÁZANÉ...

V týdnu (20.- 24.9.) budeme rozdávat dárky se značkou nového parfému Avril Lavigne. Laď svoje rádio!

Kdesi hluboko v lesích se ukrývá tajemná zahrada plná omamně vonících květů. Jen jeden je ale zakázaný. Kdo má odvahu, může ho společně s Avril objevit v nové vůni Forbidden Rose.
Po velkolepém úspěchu s vůní Black Star uvádí kanadská rocková hvězda Avril Lavigne na trh novinku Forbidden Rose. Jedinečná mystická vůně plná zakázaného ovoce dodá dívkám odvahu žít podle vlastních pravidel a nebát se překračovat hranice.
S Forbidden Rose se můžete pustit do objevování světa fantazie, kde je možné úplně všechno. Avril si tentokrát přála vytvořit unikátní parfém s moderním pohádkovým pojetím a osobitým designem. „Přála jsem si vytvořit více emotivní vůni, která přenese jedinečnost mé první vůně Black Star do nové emoční hloubky. A to se podařilo. Forbidden Rose navíc obsahuje špetku tajemna a kouzla,“ říká šestadvacetiletá Avril, která se do světa fantazie doslova zamilovala a před nedávnem nazpívala pilotní singl k divácky úspěšnému filmu Alenka v říši divů.
Odvaž se překonat hranice a odhal, co se skrývá uvnitř…
Mystická vůně plná ovoce, květin a dřevitých tónů se rozvíjí stejně jako pohádka uchvacujícím začátkem, romantickým srdcem a hřejivým happy-endem. V začátku ucítíte červené jablko zahalené delikátní broskví. Příběh pokračuje jemnou a čistou vůní bílého lotosu s okvětními lístky růže. V základu vás pak zahřeje vanilka a sladké tóny pralinky, které dovrší dřevité akordy smyslného santálového dřeva.


Flakon a balení: Nebezpečná mystická smyslnost
Unikátní design vás uchvátí na první pohled. Představuje černou růži, která vám dodá odvahu k odhalení světa fantazie. Černá růže, ovinutá ostnatým drátem kolem hrdla flakonku, představuje cosi zakázaného. Ostnatý drát ukrývá jedinečné tajemství - trendy prsten, jako odvážný doplněk, který výborně koresponduje s designem černo fialové krabičky. Představu růže umocňuje i černá „trubička“ uvnitř broušeného flakonu, která připomíná stonek.
Celé balení tak inspiruje dívky k tomu, aby posouvaly své hranice a odhalily tajemství, které se skrývá uvnitř purpurové vůně. Kombinace fialové, černé a stříbrné barvy pak ještě umocní pocit magičnosti, kterou Avril vtiskla do svého jedinečného parfému Forbidden Rose.

Odhal tajemství Forbidden Rose...
Na stránkách www.avril-lavigne-perfumes.com můžete společně s Avril odhalit tajemství zakázaného. Kdesi je tajemná zahrada, která ukrývá velké tajemství – tajemný květ „Forbidden Rose“. Kdo má odvahu může vstoupit a pokusit se najít skryté indicie, které ho dovedou až k Forbidden Rose. Avril bude tvojí průvodkyní…
Úspěšní budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny – hlavní výhrou bude setkání s Avril na jejím turné.
TV REKLAMA – celé září na Óčku
FACEBOOK – Avril Lavigne Black Star, již máme 25 000 fanoušků

Avril Lavigne Forbidden Rose EdP         50ml                  dop. cena MOC 910 CZK
Avril Lavigne Forbidden Rose EdP         30ml                  dop. cena MOC 660 CZK
Avril Lavigne Forbidden Rose EdP         15ml                  dop. cena MOC 440 CZK