Kiss Delta : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

ŽIJEM SI SVŮJ DISKOPŘÍBĚH!

ŽIJEM SI SVŮJ DISKOPŘÍBĚH!

Michal David a Martin Hájek vám každý pátek a sobotu servírují tu nejlepší muziku v pořadu Diskopříběh.

Dvojici Michal David a Martin Hájek asi neni třeba dlouze představovat. Tak tedy jen telegraficky:

Michal David
Hitmaker a zpěvák působící na naší domácí hudební scéně už 40 let. Autor mnoha desítek hitů, které složil pro sebe, ale taky pro své kolegy. Ilonu Csákovou, Hanu Zagorovou, Ivetu Bartošovou nebo Helenu Vondráčkovou. Je autorem mnoha hudby k řadě muzikálů a na svém kontě má i hudbu k filmům Diskopříběh, Vítr v kapse, Láska z pasáže a další…

Mezi jeho záliby patří třeba sbírání koňaků.

Martin Hájek
Dj, Producent a moderátor, který má za sebou více jak 24 letou praxi v médiích. Nesčetně autorských pořadů nejen pro rádio, ale i televizi. Je blízkým spolupracovníkem a hlavně už více jak 18 let dvorním aranžérem právě Michala Davida. Je také autorem rozhlasových a televizních znělek. Jeho záliba je focení a nebo třeba vaření.

Není tedy divu, že se tihle dva už před řadou let vrhli na společný pořad, který se jmenuje Diskopříběh. Pětihodinový speciál nabízí to nejlepší z rádií a diskoték z 80., 90. a milénia. Pikantnosti ze světa šoubyznysu, příhody obou pánů a glosy současných i dávno zapomenutých událostí.

Nechte se roztančit a zavzpomínejte na dobu, kdy jste pánové proháněli holky na diskotékách a vy děvčata třeba na dobu své první lásky. Nalaďte si Diskopříběh. To co nás spojuje jsou právě vzpomínky na tuto dobu.

Michal David a Martin Hájek vám každý pátek a sobotu servírují tu nejlepší muziku v pořadu Diskopříběh.

Navštivte také náš web www.diskopribeh.cz a náš facebook www.facebook.com/diskopribehnakiss