Kiss Delta : Novinky

Rádio online Studio online

Právě hraje:

NEJVÍC HUDBY

Playlist > Napište nám >

ŽIJEM SI SVŮJ DISKOPŘÍBĚH!

ŽIJEM SI SVŮJ DISKOPŘÍBĚH!

KAŽDÝ PÁTEK 20:00 - 01:00, nebo v neděli v repríze 7:00 - 12:00 hodin!

Diskopříběh Michala Davida a Martina Hájka.

Tento pátek ve 20.00 opět startuje pořad Diskopříběh Michala Davida a Martina Hájka. Moderátorská dvojice nabídne ty největší diskotékové hity z let 80. a 90. a milénia.

Pět hodin  nejlepší muziky s moderátorskou dvojící Michalem Davidem a Martinem Hájkem. Každý pátek tě čekají soutěže, pikantnosti ze show businessu a muzika, která tě roztančí - to si nemůžeš nechat ujít. Opět tento pátek od 20.00 hodin Diskopříběh Michala Davida a Martina Hájka...

A kdyby jsi měl(a) v pátek večer nějaký jiný program, pak si dej DISKOPŘÍBĚH v repríze a to v neděli dopoledne mezi 7:00 - 12:00 hodinou.

ŽIJU SI SVŮŮŮJ DISKOPŘÍÍÍBĚH, JÉÉÉ, JÉÉÉ, JÉÉÉÉ, JÉÉÉÉ

Ahoj všichni fandové muziky 80’, 90’a milénia. Jsme rádi, že je vás tolik kdo nás každý pátek posloucháte a jsme rádi, že nám píšete své příběhy, postřehy a taky tipy na muziku na kterou by jste si s námi rádi zavzpomínali. Občas se stane, že naopak vy potřebujete pomoc s názvem písničky a skladby která se vám líbí a nebo na kterou jste si po letech právě díky nám vzpomněli. Když se tohle stane, neváhejte a pište nám na naší adresu diskopribeh@kiss.cz. Důležité je také napsat do předmětu “písnička” a nám se pak dotaz zařadí do speciální pro toto vytvořené schránky a vždy jí najdeme. Tak jen směle do toho a my se vynasnažíme aby jste své odpovědi měli v co nejkratším čase na stole. Vaši průvodci diskopříběhem Michal David a Martin Hájek

Tento týden toho bude v Diskopříběhu skutečně hodně. Začněme tím, že se u nás stali velice populární batůžky od našeho partnera. A na desítky dotazů přihazujeme exkluzivně dva další do soutěže. Tentokrát ale nepůjde o hudební, nýbrž filmový kvíz. Pustíme si známé filmové “hlášky” a kdo uhádne z jakého filmu jsou a dovolá se v pořadí které řekneme, dostane batoh s náplní roztomilé kolekce oplatek. A samozřejmě se budeme věnovat především muzice a tentokráte žebříčku 50 největších hitů z roku 1986. Což byl mimochodem rok, kdy třeba vznikl legendární hudební film, který má stejný název jako náš pořad. Zahrajeme si a zavzpomínáme, v rámci ukončení koncertní kariéry, Roxette a taky zavzpomínáme v malém medailonku na nedávno zesnulého hudebního producenta, multiinstrumentalistu, ale hlavně geniálního skladatele a zpěváka Prince. Bude co poslouchat.