Kiss Delta : Program vysílání - neděle

Rádio online Studio online

Právě hraje:

GALANTIS
PEANUT BUTTER JELLY

Playlist > Napište nám >

Program vysílání rádia Kiss Delta

Program na neděli 4.9.2016

00:00
JIRKA "ŠTĚPO" ŠTĚPÁNEK
KISSMIXX
Moderuje: JIRKA "ŠTĚPO" ŠTĚPÁNEK

Každé pondělí večer 120 minut mixovaný taneční muziky. Lahůdka!

 

02:00
JIRKA "ŠTĚPO" ŠTĚPÁNEK
KINGS OF CLUBS TOP 30
Moderuje: JIRKA "ŠTĚPO" ŠTĚPÁNEK

Klubová taneční hitparáda sestavovaná na základě hlasování DJs z regionů pokrytých signálem našeho rádia.

Každý týden třicítka nejhranějších hitů, který mají 100% support u DJs našeho regionu. Oni ji tvoří a sestavují na základě týdenního reportování. Nejpozději každé úterý zašlou svou „TOP 10“ nejpopulárnějších skladeb za uplynulý víkend z klubu kde jsou residenty.

Máme tu jedinečnou regionální taneční hitparádu. DJ Štěpo vše jen okoření pozvánkami do klubů, novinkami a zajímavostmi ze světa taneční muziky a „clubbingu“. Hitparáda má své místo i na webových stránkách „kissdelta.cz“. S možností si poslechnout všechny úryvky skladeb z top 30. To vše zde, na webu našeho rádia.

DOWNLOAD CELÉHO POŘADU ZDE

MIXCLOUD K POSLECHU ZDE

KOMPLETNÍ TOP 30 (KLIPY A UKÁZKY) NAJDEŠ ZDE

DOTAZY K POŘADU POSÍLEJTE NA MAIL : stepo@kissdelta.cz

04:00
NEJVĚTŠÍ HITY

Hrajeme ty největší hity, koření z archívu. Máme novinky z filmu, webu a muziky a pár kulturních tipů kam vyrazit, kde zapařit.

07:00
Diskopříběh
DISKOPŘÍBĚH
Moderuje: MICHAL DAVID & MARTIN HÁJEK

Michal David a Martin Hájek vám každý pátek a sobotu servírují tu nejlepší muziku v pořadu Diskopříběh.

Dvojici Michal David a Martin Hájek asi neni třeba dlouze představovat. Tak tedy jen telegraficky:


Michal David
Hitmaker a zpěvák působící na naší domácí hudební scéně už 40 let. Autor mnoha desítek hitů, které složil pro sebe, ale taky pro své kolegy. Ilonu Czákovou, Hanu Zagorovou, Ivetu Bartošovou a Nebo Helenu Vondráčkovou. Je autorem mnoha hudby k řadě muzikálů a na svém kontě má i hudbu k filmům Dískopříběh, vítr v kapse, Láska z pasáže a další...
Mezi jeho záliby patří třeba sbírání koňaků. 

Martin Hájek
Dj, Producent a moderátor, který má za sebou více jak 24 letou praxi v médiích. Nesčetně autorských pořadů nejen pro rádio, ale i televizi. Je blízkým spolupracovníkem a hlavně už více jak 18 let dvorním aranžérem právě Michala Davida. Je také autorem rozhlasových a televizních znělek. Jeho záliba je focení a nebo třeba vaření.


Není tedy divu, že se tihle dva už před řadou let vrhli na společný pořad, který se jmenuje Diskopříběh. Pětihodinový speciál nabízí to nejlepší z rádií a diskoték z 80., 90. a milénia. Pikantnosti ze světa šoubyznysu, příhody obou pánů a glosy současných i dávno zapomenutých událostí. 

Nechte se roztančit a zavzpomínejte na dobu, kdy jste pánové proháněli holky na diskotékách a vy děvčata třeba na dobu své první lásky. Nalaďte si Diskopříběh. To co nás  spojuje jsou právě vzpomínky na tuto dobu.

Navštivte také náš web www.diskopribeh.cz a náš facebook www.facebook.com/diskopribehnakiss

12:00
JIRKA VONDRA
KISSPARÁDA TOP 30
Moderuje: JIRKA VONDRA

Co zrovna letí u našich posluchačů? Jak dopadlo týdenní hlasování v nejaktuálnější hitparádě v ČR??? Co je nového ve světě muziky? Album týdne, soutěž a další rubriky. 120 minut TOP hudebních informací. Zatímco ostatní nad tím přemýšlí, my už vám to hrajem! Jsme vždy o dva kroky napřed..!!!

 

 

14:00
HONZA NAVRÁTIL
AKTIV VÍKEND!
Moderuje: HONZA NAVRÁTIL

Tipy na víkendové akce! Volejte 326 720 010, nebo pište své pozvánky na akce@kissdelta.cz. Pozvánky přímo z dějiště a k tomu informace o filmech, muzice nebo zajímavých webovkách.

20:00
VEČER V KLÍDKU

Co novýho uvidíš v kině a co už vychází na dývku. Tipy na serfování po netu a pár desek, který stojej za poslech. Taky tipy kam zajít a kde to žije. To všechno ti řekneme v rámci ponocování s Deltou....